Akce Sleva
KATALOG RODINNÝCH DOMŮ

   logo 2  

rychlý kontakt:
RD Nobles
777 117 662

Recenze

Petra Horová

Firmu RD Nobles jsem si našla přes systém AAA POPTÁVKA.CZ. S majitelem firmy panem Flachem jsme uzavřeli smlouvu nejdříve na hrubou stavbu. S odvedenou prací, jednáním majitele firmy i jeho zaměstnanců jsme byli velice spokojeni a proto jsme uzavřeli smlouvu na vnitřní práce (betony, omítky, sádrokartony, dlažba), které se právě dokončují a kvalita je také výborná. Firmu RD Nobles mohu vřele doporučit jak po stránce odborné, časové tak i finanční.

Jiřina a Pavel Scherbovi

Jmenuji se Jiřina Scherbová a na jaře 2012 jsme si s manželem nechali postavit dům od firmy RD Nobles. Chtěla bych tímto poděkovat panu Flachovi majiteli firmy, který byl vždy velmi ochotný nám cokoli vysvětlit, poradit a jednání s ním probíhalo vždy příjemně. Tak i jeho zaměstnance, kteří nám stavěli domek. Byli jsme velmi spokojeni s průběhem výstavby. Dělníkům šlo vše od ruky a veškeré práce na sebe navazovali bez větších potíží. Dům jsme zkolaudovali v daném termínu a dnes spokojeně bydlíme. Tuto firmu s manželem opravdu doporučujeme a ještě jednou děkuji všem, co se podíleli na výstavbě našeho domu.

Lukáš Maroušek, Blatnice

Minulý rok jsem hledal firmu, která mi postaví přízemní domek za dobré peníze. Od jedné mé známé mi byla doporučena stavební společnost RD Nobles. Prý s nimi má nejen dobré zkušenosti, ale majitel je její známý. Řekl jsem si, že to zkusím. Na prvním jednání mi bylo vysvětleno, z čeho domy staví, jaké používají materiály a proč. Odůvodnění pana Flacha mělo hlavu a patu, takže jsem odcházel nejen s příjemným pocitem, ale rovnou též s vybraným domem a cenovou nabídkou, která mi udělala asi největší radost. Podepsali jsme tedy smlouvu a pustili se do toho.
Stavba probíhala až na pár drobností velmi rychle a kvalita práce byla také v naprostém pořádku. Bohužel jsme díky počasí nestihli fasádu, kterou však na jaře doděláme.
Tuto firmu mohu všem jen doporučit, jelikož kvalita odvedené práce a tak i jednání bylo na profesionální úrovni.
Za vše díky

S pozdravem

Daniela Fialová, Plzeň

Firma RD Nobles mi prováděla rekonstrukci bytu a nejen, že mi pan Flach vyhověl s často až nerealizovatelnými požadavky a uměl si vždy poradit, ale práce odvedená touto firmou je hlavně cenově velmi zajímavá. Vřele doporučuji!