Recenze klientů

Jsme "Prověřená Společnost"
Zobrazit certifikát

Certifikát Prověřená Společnost je přiznán firmám, které se mohou pochlubit tím, že nemají negativní ohlasy od svých klientů a obchodních partnerů. Certifikační proces je založen na dohledávání negativních recenzí na internetu k dané firmě, pomocí ukazatele názoru při použití "Záporných frází" Na firmy s tímto certifikátem nebyly nalezeny žádné negativní recenze.

Datum průzkumu: 6.4.2022


Firmu RD Nobles jsem si našla přes systém AAA POPTÁVKA.CZ. S majitelem firmy panem Flachem jsme uzavřeli smlouvu nejdříve na hrubou stavbu. S odvedenou prací, jednáním majitele firmy i jeho zaměstnanců jsme byli velice spokojeni a proto jsme uzavřeli smlouvu na vnitřní práce (betony, omítky, sádrokartony, dlažba), které se právě dokončují a kvalita je také výborná. Firmu RD Nobles mohu vřele doporučit jak po stránce odborné, časové tak i finanční.

Petra Horová

Jmenuji se Jiřina Scherbová a na jaře 2012 jsme si s manželem nechali postavit dům od firmy RD Nobles. Chtěla bych tímto poděkovat panu Flachovi majiteli firmy, který byl vždy velmi ochotný nám cokoli vysvětlit, poradit a jednání s ním probíhalo vždy příjemně. Tak i jeho zaměstnance, kteří nám stavěli domek. Byli jsme velmi spokojeni s průběhem výstavby. Dělníkům šlo vše od ruky a veškeré práce na sebe navazovali bez větších potíží. Dům jsme zkolaudovali v daném termínu a dnes spokojeně bydlíme. Tuto firmu s manželem opravdu doporučujeme a ještě jednou děkuji všem, co se podíleli na výstavbě našeho domu.

Jiřina a Pavel Scherbovi

Minulý rok jsem hledal firmu, která mi postaví přízemní domek za dobré peníze. Od jedné mé známé mi byla doporučena stavební společnost RD Nobles. Prý s nimi má nejen dobré zkušenosti, ale majitel je její známý. Řekl jsem si, že to zkusím. Na prvním jednání mi bylo vysvětleno, z čeho domy staví, jaké používají materiály a proč. Odůvodnění pana Flacha mělo hlavu a patu, takže jsem odcházel nejen s příjemným pocitem, ale rovnou též s vybraným domem a cenovou nabídkou, která mi udělala asi největší radost. Podepsali jsme tedy smlouvu a pustili se do toho.
Stavba probíhala až na pár drobností velmi rychle a kvalita práce byla také v naprostém pořádku. Bohužel jsme díky počasí nestihli fasádu, kterou však na jaře doděláme.
Tuto firmu mohu všem jen doporučit, jelikož kvalita odvedené práce a tak i jednání bylo na profesionální úrovni.
Za vše díky

S pozdravem

Lukáš Maroušek, Blatnice

Firma RD Nobles mi prováděla rekonstrukci bytu a nejen, že mi pan Flach vyhověl s často až nerealizovatelnými požadavky a uměl si vždy poradit, ale práce odvedená touto firmou je hlavně cenově velmi zajímavá. Vřele doporučuji!

Daniela Fialová, Plzeň