Financování

Pro zájemce o výstavbu rodinného domu jsme připravili velmi výhodné a zajímavé podmínky financování.
 
Po dobu výstavby RD od naší společnosti RD NOBLES neplatíte celou splátku hypotéky ,ale pouze poměrnou malou část , která roste společně s Vaší stavbou. Celou výši splátky tedy budete hradit až po konečném předání domu a Vašem nastěhování do nového bydlení.

Nezatížíme Vás tak žádnými dalšími většími výdaji po dobu výstavby k Vašim stávajícím, jako je např. nájem za Vaše současné bydlení. Po dokončení stavby se nastěhujete do nového rodinného domu a ze stávajícího nájmu můžete plynule přejít ke splácení vlastního domova.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Hypotéky a úvěry pro koupi a výstavbu

Pro klidný a plynulý průběh výstavby Vám připravíme financování pro nákup pozemku či výstavby domu. Financování Vašeho bydlení Vám zajistíme včetně celkové administrativy a komunikaci s úřady , odhadci bank a katastrálním úřadem.

Podporou pro Vás ve spolupráci s RD NOBLES je paní Hedvika Varcholková.

Kompletní nezávazné nabídky se zvýhodněnou úrokovou sazbou a slevami na veškerých poplatcích s vyřízením a vedení hypotéky Vám zpracujeme ve všech bankách a stavebních spořitelnách. Pomůžeme Vám případně i s prodejem Vaší stávající nemovitosti.

Hedvika Varcholková pracuje v oblasti hypotečních úvěrů 24 rokem a zajistí Vám zcela jistě nejvýhodnější hypoteční úvěr na trhu.

Řešení hypoteční úvěru připraví na míru každému klientovi dle jeho aktuální finanční situace a potřeby. Hypoteční úvěr je sestaven a řešen přesně dle Vaší životní situace a Vašeho přání.

Srovnání všech možností financování včetně garancí úrokových sazeb a slev na poplatcích dostává každý náš klient.

Pro konsultaci Vašich možností se obraťte na hedvika@varcholkova@bcas.cz či 602 362 489. Výstup, kalkulace a veškeré aktuální informace Vám zpracujeme obratem a zcela nezávazně.

Hedvika Varcholková

Kontaktní osoba pro náš projekt
Hedvika Varcholková

Telefon: +420 602 362 489
E-mail: hedvika.varcholkova@bcas.cz