Pár slov majitele

Dobrý den,

v době, když jsem zakládal tuto společnost, jsem si říkal, že by nebylo na škodu napsat o nás pár slov, aby zájemce a případně potenciální zákazník měl jasnou představu jak o firmě, tak třeba trochu i o jejím majiteli.

V prvé řadě bych rád zmínil, proč jsme vlastně vznikli, respektive co mě před lety vedlo k založení této společnosti. Roky jsem zastupoval a pomáhal stavět rodinné domy pro jiné, dnes už třeba i konkurenční firmy, a musím říci, že právě díky některým těmto „rádoby“ stavebním firmám, jsem se rozhodl od nich naprosto oprostit.

Když totiž vidím do zákulisí některých společností, přechází mě zrak. Naslibují zákazníkovi hory, někdy i doly, jen aby podepsaly s klientem smlouvu. Když se to konečně povede, právě v tuto chvíli začíná jedna katastrofa za druhou…pár slov majitele

Díky Bohu, existují samozřejmě také stavební společnosti, které jsou solidní, precizní, slušné a mají obrovské zkušenosti. S těmi je pak úplně jiná spolupráce. Taková firma je výhrou pro každého člověka, který si chce pořídit dům a nezešedivět u toho. Věřím, že díky kvalitě, pečlivosti a slušnosti, i my budeme výhrou pro Vás! Vím totiž, že spokojený zákazník není jen úžasnou odměnou, ale také skvělou reklamou.


Těšíme se na Vaši návštěvu.

S pozdravem

FILIP FLACH
majitel společnosti